Lorem ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit dolor sit amet.

Image Alt

O studio _

Pracujemy wpólnie poprzez indywidualne pomysły, techniki rysunku, sposoby postrzegania przestrzeni, światła i wyciągamy wspólnie wnioski z rezultatów naszej pracy.

Miło mi, że odwiedziliście stronę internetową mojej firmy. Oznacza to, że poważnie myślicie o swojej przyszłości. Tak, to od Was zależy jak będzie wyglądało Wasze życie osobiste i zawodowe.
Na osobiste – moja szkoła rysunku nie ma wpływu, ale na przyszłość zawodową – TAK.

Brak odpowiedniego przygotowania do egzaminu wstępnego na wymarzone studia może oznaczać niezdanie egzaminu wstępnego, a co za tym idzie: albo przerwa roczna w kształceniu albo rozpoczęcie nauki na innym, czasami zupełnie przypadkowym kierunku studiów. Niestety wówczas motto, którym kieruję się w życiu i czego każdej osobie życzę – nie działa. To od Ciebie zależy, gdzie rozpoczniesz naukę rysunku, ponieważ tylko Ty wiesz co chcesz robić i kim chcesz zostać.

Pracujemy wspólnie poprzez indywidualne pomysły, techniki rysunku, sposoby postrzegania przestrzeni, światła i wyciągamy wspólnie wnioski z rezultatów naszej pracy.

Szkół rysunku jest dużo. Ale tylko u nas znajdziesz świetną atmosferę, profesjonalne przygotowanie do egzaminu na studia architektoniczne bądź pokrewne – połączone z nabyciem świadomości o roli środowiska naturalnego w życiu człowieka, a przede wszystkim umiejętność myślenia architektoniczno – projektowego z uwzględnieniem zieleni w otoczeniu. Jeśli rozpoczniesz naukę w naszej szkole, musisz wiedzieć, że będziesz najważniejszy, ponieważ Każda osoba wnosi do grupy rysunkowej siebie – kogoś wyjątkowego.

Każdemu zależy na osiągnięciu sukcesu zawodowego. Do tego celu dochodzi się w różnym czasie. Dlatego tak ważna jest decyzja o wyborze szkoły nauki rysunku.

Zapraszam wszystkie osoby, które wiedzą, że pragną zostać architektem jak również te osoby, które jeszcze nie są pewne co chcą robić w przyszłości (warto spróbować rysunku i potem podjąć decyzję), ale również osoby, które po prostu lubią rysować albo chcą dopiero rozpocząć przygodę z ołówkiem.

Ważne informacje_

Właściciel firmy

 

MAŁGORZATA ŚNIEŻEK
mgr inż. architekt
absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej

 

Od 25 lat pracuję jako architekt, wykonując projekty z zakresu małej architektury, architektury wnętrz, kończąc na projektach domów jednorodzinnych oraz wykonywaniu Świadectw Charakterystyki Energetycznej.

Od 13 lat uczę rysunku odręcznego, architektonicznego, przygotowując równocześnie kandydatów na studia architektoniczne do zdania egzaminu wstępnego na studia.

Z roku na rok ilość osób, która uczęszcza do mnie na zajęcia – wzrasta – razem ze zdawalnością na studia o profilu architektonicznym. Prowadzenie zajęć to moja pasja. Uwielbiam to co robię.

W związku z tym życzę wszystkim, aby motto: „Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować” Konfucjusz – odnosiło się również do Nich.

Nagrody i Wyróżnienia

orly-ksztalcenia_03
orly-ksztalcenia_04
orly-ksztalcenia_05

Aktualności

WAŻNE INFORMACJE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 – PROMOCJA!

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 DOSTĘPNE BĘDĄ KURSY: STACJONARNY na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24  w Krakowie KURS INTENSYWNY:  trwa nabór KURS PODSTAWOWY: trwa nabór JEST JESZCZE MOŻLIWOŚĆ DOGRANIA GRAFIKU ZAJĘĆ poniedziałek godz 16:00 do 20:00 wtorek          godz 16:00 do 20:00 […]