Lorem ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit dolor sit amet.

Image Alt

Dla młodzieży _

Kursy dla młodziezy w przedziale 12-14 lat

Środowisko naturalne odgrywa bardzo ważną rolę we współczesnej sztuce projektowania. Dlatego też każdy przyszły architekt, powinien cechować się odpowiednim poziomem wrażliwości na przyrodę oraz opanować umiejętność wykonywania rysunków uwzględniających walory krajobrazów. Szkoła Sol-Art, zaprasza na kurs z innowacyjnym programem nauczania, opartym na wyżej wymienionych zagadnieniach.

 

Zajęcia organizowane w szkole Sol-Art w Krakowie oraz IV LO w Tarnowie, to doskonały sposób na dobre przygotowanie się na studia architektoniczne.

Osoby, które brały udział w naszych kursach rysunku, z powodzeniem zaliczyły egzaminy wstępne na różne kierunku związane z architekturą, na prestiżowych uczelniach.

Nasze zajęcia to także możliwość pracy pod okiem doświadczonych i cenionych inżynierów architektury, sposób na wymianę doświadczeń z utalentowanymi rówieśnikami, a także świetna szansa na rozpoczęcie kompletowania swojego portfolio.

Ważne informacje_

Wybierz kurs dla siebie

Kurs dla gimnazjalistów

Zajęcia przewidziane są dla młodzieży w wieku 12-14 lat. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą doskonalić swój warsztat rysunkowy, jak również te, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z ołówkiem.

Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu po 3 godz. zegarowe.

Uwaga !!

Trwają zapisy na kurs w roku szkolnym 2020/2021

Start: Wrzesień

Zapraszamy na zajęcia również w trakcie trwania już roku szkolnego 🙂

Pierwsze zajęcia / lekcja próbna – g r a t i s

Terminy zajęć:

PONIEDZIAŁEK: godz. 15:00 do 19:00

WTOREK            godz 15:00 do 19:00
ŚRODA:              godz. 15:00 do 19:00

CZWARTEK        godz 15:00 do 19:00

PIĄTEK               godz 15:00 do 19:00

SOBOTA             godz 10:00 do 14:00

Terminy zajęć należy indywidualnie uzgodnić.

Na każde zajęcia proszę przynieść karton (bristol) o wymiarach 50cm/70cm, ołówki z wysuwanym rysikiem B, 2B, 3B, 4B, oraz gumkę chlebową.

 

Do zobaczenia!

 

ZGŁOSZENIA: przyjmowane są telefonicznie, drogą e-mail,oraz poprzez formularz zgłoszeniowy.

ZAMÓW KURS: